Home » Fotogalerije » Božićna priredba 2017.

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Božićna priredba 2017.

Na svetog Stjepana prvomučenika, 26. prosinca 2017., održana je božićna priredba u župnoj crkvi prije početka svete mise. Priredbu su pripremili mladi i djeca zajedno s voditeljicom s. Zvonimirom Čeh. Oni su nam prikazali kakve su muke prolazili Josip i Marija na dan Isusova rođenja, ali i radost  Božića kad se Spasitelj napokon rodio. Veliku pomoć u svemu tome imali su od anđela, pastira, ali i zvijezda. Priredba je završila pjesmama “Svim na zemlji” i  “Djetešce nam se rodilo”  kad su se pastiri i anđeli poklonili novorođenom Djetetu.