Home » Novosti » Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Gospa Snježna

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Gospa Snježna

5. kolovoz je dan pobjede i domovinske zahvalnosti, blagdan Gospe Snježne, ali ujedno i neradni dan u RH. Sveta misa je započela u devet sati, a obilježena je svečano kako to i priliči za taj dan. U propovijedi svećenik se osvrnuo na ratna zbivanja 90-ih godina kao i njegovo osobno svjedočanstvo u ratu. Poslije mise položen je vijenac  i zapaljene svijeće na temeljima stare crkve za poginule branitelje u Domovinskom ratu i izmoljena prigodna molitva.