Home » Novosti » Posjet sestara Milosrdnica našoj župi

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Posjet sestara Milosrdnica našoj župi

Nakon susreta u Krašiću 20.5.2016., sestre jubilarke tj. slavljenice 50 godina od zavjeta posjetile su i našu župu. 13 sestara iz svih krajeva Lijepe naše ( Zagreb, Split, Rijeka) ali i iz inozemstva (BiH)  doživjele su 50 godina službe Bogu , ali i narodu.  Sa zanimanjem su razgledavale crkvu, muzej, postaje te prostor  i ostatke stare crkve.  U radosnom druženju  osjetilo se  kako je svaka od njih  u svom životu odgovorila na  na Božji poziv onako kako je najbolje znala i nastojala spoznati Božju volju  te ju u životu slijedila  u raznim dužnostima i situacijama. Danas su isto tako spremne na molitvu i rad za spasenje duša  s molbom Bogu da On izabere djevojke koje će slijediti Isusa  i njih zamijeniti.  

Bogu Hvala za njihov “Evo me Gospodine”!