Home » Novosti » Proslava sv. Florijana

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Proslava sv. Florijana

U nedjelju 8.5.2016. kod kapelice sv. Florijana u 11 sati  proslavljen je sv. Florijan. Tom prigodom ujedno je bio i blagoslov osobnih vozila i vatrogasnih vozila. Vatrogasci su bili obučeni u svoje odore i nosili su zastave te su na taj način uzveličali svojeg zaštitnika. Svečanost je predvodio vlč. Stjepan Bradica s vlč. Stjepanom Račićem. Slavlje je uzveličao  i župni zbor “Sveta Cecilija” s voditeljicom s. Zvonimirom!