Home » Novosti » Susret ministranata Sisačke biskupije u Lasinji

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Susret ministranata Sisačke biskupije u Lasinji

5. i  6. ožujka 2016. u  Duhovnom centru Lasinja održan je susret ministranata Sisačke biskupije. Iz devet župa Biskupije, 35 ministranata se okupilo kako bi kroz molitvu, pjesmu, igru, kateheze  i druženje obogatilo svoj život jednim novim, poučnim iskustvom. Zajedno s župljanima iz Lasinje, prisutvovali su nedjeljnoj svetoj misi koji su predvodili vlč. Stjepan Bradica i vlč. Ivan Grbešić.