Home » Novosti » Zavjeti sestara milosrdnica

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Zavjeti sestara milosrdnica

Na Veliku Gospu 15.8.2016. s. Klara Ešegović, koja je bila mjesec dana na praksi kod nas u župi, zajedno sa s. Ivanom Mikotić izrekla je  privremene zavjete na 3 godine i obukla redovničko odijelo sestara milosrdnica. Za to polaganje pripremale su se 3 godine. Isti dan je s. Zrinka Lončar, koja je u našoj župi provela deset godina kao voditeljica zbora i vjeroučiteljica, sa s. Patricijom Mađer, koja je rođena u našoj župi, i ostalim sestrama  slavila 25. godišnjicu zavjeta.

Neka im Bog podari još mnogo godina služenja Bogu!