Home » Fotogalerije » Dvije sestre dale prve redovničke zavjete – samostan sestara Kćeri Srca Isusova

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Dvije sestre dale prve redovničke zavjete – samostan sestara Kćeri Srca Isusova

Na blagdan Uzašašća Gospodinova,u samostanu sestara Kćeri Srca Isusova, 10. svibnja, 2018. godine, prve redovničke zavjete dale su dvije sestre : s. Antonija Marija od Isusa iz Zagreba i s. Franciska Marija od Isusa iz Splita

Svečano misno slavlje predvodio je sisački biskup Vlado Košić u suslavlju s vlč. Dankom Bizjakom, vlč. Božidarom Tenšekom i kapelanom Markom Torbarom iz Zagreba, povjerenikom za mlade Zagrebačke nadbiskupije Ivanom Valentićem te đakonom Željkom Kovačevićem. Taj dan su također i dvije sestre po prvi put obukle redovničko odijelo.

Slavlje su animirale sestre Kćeri Srca Isusova u pratnji violine, gitare i sintisajzera koji je svirala s. Zvonimira Čeh.