Home » Fotogalerije » Proslava sv. Nikole

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Proslava sv. Nikole

Ove godine sveti Nikola je malo uranio u našu župu pa je tako došao dva dana ranije, na drugu nedjelju došašća, čemu su se naravno ponajviše veselila djeca. Nakon svete mise održan je prigodan igrokaz i recitacija, a potom je stigao i sveti Nikola u pratnji dvojice anđela. Sveti Nikola je malo propitao djecu te zaključio kako su i ove godine bili marljivi te zaslužili poklone. Nadamo se da će djeca i druge godine biti tako dobri kao i ove pa da nas sveti Nikola ponovno posjeti.