Home » Fotogalerije » Sveti Stjepan – 26.12.2016.

Raspored misa

Župna crkva:
Sveta krunica svakim danom u 18h
Sveta misa svakim danom u 18.30h
Sveta krunica nedjeljom u 8.30h
Sveta misa nedjeljom u 9h

Kapele:
Svake nedjelje sveta misa u 11h, svaki puta u drugoj kapeli: Lijevo Sredičko, Pokupski Gradec, Desni Štefanki, Crna Draga.

Samostan Kćeri Srca Isusova:
Sveta misa svakim danom u 9h
Blagoslov s Presvetim svakim danom u 16.30h
Sveta misa nedjeljom u 16.30h
Klanjanje nedjeljom od 9h do 16.30h

Sveti Stjepan – 26.12.2016.

Posebna proslava je u našoj župi na blagdan svetog Stjepana prvomučenika, odnosno dan nakon Božića kada se kroz misu, igrokaz, recitaciju i pjesme proslavi imendan našeg župnika vlč. Stjepana Bradice i vlč. Stjepana Račića. Pjevači su otpjevali prigodnu pjesmu, a dio pjesme prenosimo i ovim putem : “Neka te blagoslovi Gospodin i neka te čuva! Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!” (Br 6,26) 

Sretan i blagoslovljen Božić!